O nás

Craving Sweet Sensations

Kvalita, výskum & vývoj

JOYGELATO laboratóriá pre kontrolu kvality sú vybavené najmodernejšou technológiou, vďaka ktorej vykonávame kontrolu surovín a hotových výrobkov. Naše oddelenie pre výskum a vývoj produktov je schopné vypracovať receptúry špeciálne prispôsobené potrebám konkrétneho zákazníka a následne otestovať výsledky vo svojich dvoch nezávislých cukrárskych laboratóriach vo výrobných závodoch v Gallarate a Vergiate.

Certifikovaný

Naša spoločnosť, okrem prijatia účinného systému HACCP, ktorý zaručuje vysokú úroveň kvality a hygieny vo všetkých našich produktoch, je tiež vlastníkom ISO 9001:2008 certifikátu a BRC Vers.6 a FS Ed6. certifikátu pre najdôležitejšie výrobné linky.

Ekologický

Inovácia je podporená usilovnosťou a dôležitým dlhodobým výberom energií vyrábanej z obnoviteľných zdrojov. Na strechách našich tovární sú umiestnené dve elektrárne na výrobu fotovoltaickej energie. Naše solárne panely majú maximálny výkon 1.000 kW-hodín, čo sa rovná priemernej spotrebe 250 domácností. Vďaka tomu môžeme s hrdosťou tvrdiť, že naše produkty vyrábame s “čistou a obnoviteľnou energiou”, ktorá nemá negatívny vplyv na prírodu - 100% zaručené!

Stopovatelný

Vďaka implementácií špeciálne vyvinutého softvéru, je JOYGELATO schopné zaručit úplnú sledovatelnosť všetkých našich produktov. Tento cieľ je dosiahnutý vďaka včasnému zaznamenávaniu čísiel šarží surovín a materiálu, dodávateľov, procesných parametrov, analytických kontrôl a údajov týkajúcich sa každej jednej dodávky.

GMO free

Vďaka starostlivému výberu dodávateľov a neustálej kontrole surovích materiálov, JOYGELATO zaručuje, že žiadne dodávané, ani vlastné zložky, z ktorých sú naše produkty vyrábané, niesú geneticky modifkované.